OTOPARK SİSTEMLERİ

Otopark sistemleri birçok avantaja sahiptir. Kendi otoparkınızda elektrik üreterek maliyetlerinizi azaltmanızın yanı sıra atıl durumdaki bu büyük alanlar hem kullanışlı bir işlev kazanacak hem de doğa ile dost şık bir görünüme sahip olacaklar.

Otoparkınızda üreteceğiniz elektrik ile tüm tesisinizin elektrik ihtiyacını karşılamanız mümkün ayrıca üretiminizin tüketiminizden fazla olacağı sistemler geliştirmemiz ile fazla olan elektriği devletin garanti ettiği bir fiyat ile şebekeye satmanız mümkün.

Dahası ürettiğiniz elektriği her zaman aynı anda tüketmenize gerek yok. Yenilenebilir Enerji Kanunu ile ürettiğiniz elektriği daha önce şebekeye satabilirsiniz böylece on-grid bir sisteminiz varsa elektrik depolama zorunluluğunuz yok.

Otopark sistemler sadece maliyetlerinizi düşürmekle kalmıyor ayrıca otoparkınızın şık bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Araçlarınızın gölgede kalmasını sağlayan bu PV paneller çevre dostu bir tesis olduğunuzu göstermeniz için harika bir yol. Ayrıca ürettiğiniz elektrik miktarı, CO2 emisyonu gibi değerleri tesise ekleyeceğimiz bir pano sayesinde takip edebileceksiniz.